Teraz jest sobota, 21 maja 2022, 07:39

Trójmiejski Klasyczny Happy End 2014

Zdjęcia z i imprez i spotów członków vwlifestyle.pl
  • Autor
  • Wiadomość

-=ren=-

.vwlifestyle

Trójmiejski Klasyczny Happy End 2014

Postczwartek, 30 października 2014, 20:03

No napaliłem się jak szczerbaty na suchary żeby tam się pojawić, ale niestety pod Ergo Arenę nie udało mi się dojechać. Na szczęście przeciągnęła się impreza i przeniosła się do Gdyni - miałem dwa kroki.

Sporo zdjęć u źródła: http://trojmiastoklasycznie.pl/zdjecia/

Niestety na Skwerze już nie było tak wielu aut jak pod halą czego po raz wtóry nie mogę przeboleć to i tak pojawiło się kilka fajnych pojazdów. Jeśli chodzi o same VAGi to bez szaleństw, kilka sztuk godnych uwagi...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

To właściwie dwa najbardziej okazałe egzemplarze które wyczaiłem na wietrze i po ciemku :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

No i reszta...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Niektóre umęczone - albo przed "detajlingiem" zgroza...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Niestety z przykrością muszę powiedzieć, że najmniej kulturalną częścią gości, bądź odwiedzających była grupa aut nieklasycznych którzy stanęli z boku... A co gorsza byli to właściciele golfów trójek, zapyziałych jett i ibiz z białymi stalówkami itp... Nie popisali się niczym innym jak jazdą "na drzwiach", darciem przysłowiowej mordy i "dresiarskim" zachowaniem - niby z boku ale starali się być w centrum uwagi... Bardzo mnie to zniesmaczyło i przypomniało mi o tym co niektórzy opoiwadali o vwmanii - to chyba na pomorzu taka moda??!!??
Obrazek

Powrót do Zdjęcia vwlifestyle.pl