Teraz jest piątek, 20 września 2019, 18:06

VAG Spoty Płock

przywitalnia i propozycje zmian
  • Autor
  • Wiadomość

Yaki

• Auto: VW Passat

VAG Spoty Płock

Postwtorek, 10 marca 2015, 10:25

VAG spoty płock.....
Kojarzycie o co tam chodzi?? kto tym steruje itd , bo widze ze rozwój VWLS troche wyhamował przy tamtej grupie , a to tu są przecierz protoplastusie tej dyscypliny w płocku. Jakaś konkurencja czy jak??? ktos cos wie?
Per aspera, ad astra...

Passerati99

Re: VAG Spoty Płock

Postwtorek, 10 marca 2015, 22:27

Moze by sie tam przejechał grupka VWLS i zobaczył co tam sie dzieje i kto tam tym dowodzi? co wy na to?

-=ren=-

.vwlifestyle

Postśroda, 11 marca 2015, 08:52

Kto i co to mniej więcej wiadomo, byłem ostatnio "przejazdem" jest kilka osób które nas znają, jednak nie wykazują chęci współpracy, a robią jakąś partyzantkę... Chyba są do nas uprzedzeni.

Co do pojawienia się to jak najbardziej, trzeba podjechać i też parę słów zamienić, może schowają uprzedzenia do kieszeni :D
Obrazek

junior_tdi

• Auto: mk2 TURBO :)

Postśroda, 11 marca 2015, 09:06

-=ren=- napisał(a):Kto i co to mniej więcej wiadomo, byłem ostatnio "przejazdem" jest kilka osób które nas znają, jednak nie wykazują chęci współpracy, a robią jakąś partyzantkę... Chyba są do nas uprzedzeni.

nie kumam tego. zamiast zorganizować jedną silną grupę to robi się pińcet innych, małych i marnych.
Obrazek

Yaki

Postśroda, 11 marca 2015, 09:18

no to ok nalot na spoty , może sie polubimy:) i cos z tego wyrosnie, ale musi nas tam zajechac silna grupa
Per aspera, ad astra...

-=ren=-

.vwlifestyle

Postśroda, 11 marca 2015, 09:25

no też nie za bardzo nadążam o co chodzi, bo przecież te osoby przyjeżdżały do nas, zresztą junior znasz ich... Ja rozumiem, że ktoś może się nie lubić, ale przez niechęć do jednej czy dwóch osób, marnuje się opcja na tą silną grupę... A przecież na spoty przyjeżdża oprócz nich dwadzieścia trzydzieści innych osób.

Z drugiej strony cały czas podtrzymuję nic na siłę :D Jednak ponownie napiszę że nie podoba mi się opcja, jaką koledzy z vag spoty płock robią z powiedzmy "naszą miejscówką" chociaż oczywiście tam przyjeżdżają inne grupy, parking jest publiczny, każdy może korzystać, to nie podoba mi się opcja że ludzie nas pytają czy to my organizujemy czemu nas nie było itp... Jest przecież tyle innych miejsc, inne galerie, parkingi itp... Po co tworzyć tą otoczkę wtrącania się między wódkę a zakąskę.

Zapraszam kolegów Kamila i resztę do podyskutowania tutaj na forum w tym temacie.
Obrazek

Yaki

Postśroda, 11 marca 2015, 09:30

Ja to widze ze VWLS doszło kiedys do jakies ostrej wymiany zdań i cos poszło nie tak. Jak moze sie podzielic taka grupa jak VAG-owcy? Nie mozna sie dogadac ? wyjasnic sobie stare problemy i kleic na nowo wszystko? czy to juz przepadło?
Per aspera, ad astra...

-=ren=-

.vwlifestyle

Postśroda, 11 marca 2015, 09:44

Yaki masz rację, jednak na potoczny "ból dupy" nie ma lekarstwa - jedni chcą iść dalej, a inni zablokowani wiszą w tym i ani w lewo ani w prawo... Nie można się nie rozwijać. Jeśli ktoś się od Nas odwraca, bo nie znalazł nic dobrego (jego zdaniem) w tej grupie to oczywiście, wolny kraj - jednak działanie na szkodę innej grupy nie leży w granicah mojego pojęcia. My chcemy się dogadać, jednak nie możemy rezygnować z pewnych priorytetów które przedstawiamy jako grupa. Dlatego traktujemy to naturalnie - ktoś się pojawia i albo łapie nurt, albo nie, czyli albo zostaje w tej grupie, albo odchodzi - czyli naturalna selekcja i nic na siłę :D
Obrazek

Yaki

Postśroda, 11 marca 2015, 09:49

jest w tym logika:)
Per aspera, ad astra...

Przemo

.vwlifestyle

• Auto: GOLF MK1

Postśroda, 11 marca 2015, 10:33

Moim zdaniem i tylko moim, to ja nie widzę najmniejszego sensu na powstawanie drugiej, trzeciej czy czwartej grupy ale co kto lubi. Można przecież bawić się w BMW:) (STM, BFC, District - nie mogli się dogadać to mamy 3 grupy w Płocku)

Ogólnie nie widzę konfliktu interesów pomiędzy .vwls a vag spotami. Widziałem z ich spotu jedynie jedno zdjęcie i były to auta raczej seryjne i nowsze niż te które u nas goszczą na forum i są przez nas modyfikowane. Choć my z chęcią też gościmy nawet i nowe auta byle ich właściciele podchodzili odpowiednio do tematu :)

.vwlifestyle jest grupą która jest nastawiona na otwartą dyskusję z każdym. Szkoda, że ludzie są tak zamknięci i tak obrażalscy na to że ktoś wyrazi otwarcie swoją opinię.

Tu właśnie leży problem, wiele osób nie ma jaj żeby powiedzieć otwarcie co myśli. A jeśli się nawet znajdzie taka osoba to zaraz się na nią spora grupa osób obrazi za to że nie owijał w bawełnę.
Bóg dał nam nogi po to, abyśmy doszli tam gdzie nie dojedziemy na glebie. AMEN

Obrazek

Powrót do Ogólne